Pershtatese tualeti per femije

2,190 L

Ka stok

  • Ndihmon femijet te ulen lehtesisht dhe pa ndihme ne tualet.
  • Vjen ne dy ngjyra te ndryshme.
  • Praktike dhe lehtesisht e perdorshme per femijet.
KODI: L22199002 Kategori: ,

Ulese tualeti per femije

Tashme femijet mund te ulen lehtesisht ne tualet pa pasur nevoje per ndihmen e prinderve.

Mjafton qe ulesen e tualetit ta vendosni dhe ta pershtasni me tualetin tuaj .

Fale 2 shkalleve qe ngjiten lehtesisht dhe 2 dorezave mbajtese qe ofrojne siguri , femijet tuaj mund te pozicionohen lehtesisht ne tualet.

Ulesja eshte e bute dhe garanton rehati e suport maksimal.

Vjen ne 2 ngjyra te ndryshme roze dhe blu per djem dhe vajza.

Pas perdorimit mund te paloset lehtesisht dhe te vendoset ne nje kend te tualetit.

Ka nje peshe te lehte dhe nje material te forte te plastikes rezistente e cila garanton qendrueshmeri maksimale.

Blerje online gjithca qe te nevoitet vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Pershtatese tualeti per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ulese tualeti per femije

Pershtatese tualeti per femije