Perde dushi dhe shkop mbajtes

1,990 L

Ka stok

 • Perde dhe shkop mbajtes
 • Material kundra ujit
 • Permasat e perdes 180×200 cm
 • Permasat e shkopi 90x90cm
 • Vendoset ne forme L dhe harkore
 • Ngjyre e bardhe
KODI: i237021133 KATEGORIA:

PERDE DUSHI DHE SHKOP MBAJTES

Perde dushi e punuar me pelhure poliester me teksture elastike dhe shkop mbajtes ne forme L dhe harkore.

E pershtatshme per cdo dush tualeti, duke mos lejuar sperkatjen e ambientit perreth si dhe mbajtur mykun larg.

Mbron tualetin dhe dyshemene nga pikat e ujit. Mbulesa eshte e papershkueshme nga uji keshtuqe nuk do te mbaje lageshti dhe pastrohet lehte me ane te nje lecke.

Specifika:

 • Perde dhe shkop mbajtes
 • Material kundra ujit
 • Permasat e perdes 180×200 cm
 • Permasat e shkopi 90x90cm
 • Vendoset ne forme L dhe harkore
 • Ngjyre e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Perde

Main Menu

perde dushi me shkop ne dyqan taxi

Perde dushi dhe shkop mbajtes