Peme artificiale ulliri 155cm

5,490 L

Ka stok

  • Peme artificiale ulliri
  • Material plastike
  • Ngjyre e gjelbert
  • Permasat: 155cm

KODI: i23702131 Kategori: ,

PEME ARTIFICIALE ULLIRI

Shtoni gjelberim ne shtepine tuaj pa u shqetesuar per mirembajtjen me kete peme ulliri artificiale. E bere nga material plastike rezistente dhe eko miqesore me cilesi te larte dhe ngjyre te gjelbert te ngjashme me pemen reale.

Eshte shume realiste ne pamje me gjethe te punuara bukur dhe ullinj te bashkangjitur te cilat padyshim do t’u bejne pershtypje mysafireve.

Peme artificiale ulliri me gjatesi 155 cm, per dekorin e ambienteve te ndryshme e lehte per t’u pastruar dhe mirembajtur.

Ideale per dekorimin e restoranteve, shtepise, zyres, hoteleve etj, duke dhene nje pamje terheqese dhe realiste.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

peme artificiale ulliri online ne dyqan taxi

Peme artificiale ulliri 155cm