Pastruese veshi spirale Smart Swab

1,290 L

Ka stok

  • Pastrues i dyllit te veshit
  • Forme spirale
  • Nuk shkakton dhimbje
  • Vjen me 16 koka
  • E bute dhe fleksibel
KODI: i2371424 Kategori: ,

PASTRUESE VESHI SMART SWAB

Smart Swab eshte pastruesja me inovative e vesheve. Heqja e dyllit te veshit dhe kompleti i kokave te buta zvogelojne rrezikun e demtimit te daulles se veshit ose demtimit te degjimit me dizajnin e tij te spiraleve.

Nuk shkakton dhimbje dhe nuk i demton ato si shkopat e zakonshme.

Dylli ne veshet tuaj mund te shkaktoje siklet, te demtoje degjimin dhe te shkaktoje infeksione. Thjesht futni majen fleksibel ne kanalin e veshit dhe rrotulloni dorezen ne drejtim te shigjetes.

Maja eshte projektuar per te kapur lehtesisht dyllin dhe per te parandaluar grumbullimin e dyllit te veshit ne kanalin e veshit.

Specifika:

  • Pastruese veshi spirale
  • Vjen me 16 koka
  • E bute dhe fleksibel

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pastrues per veshet

Main Menu

pastrues veshi online ne dyqan taxi

Pastruese veshi spirale Smart Swab