Pastrues fytyre me avull profesional

4,990 L

Ka stok

  • Pastrues fytyre
  • Me avull
  • Fuqia: 450 W
  • Dimensione: 26 x 22 x 33 cm
KODI: i2370211172 Kategori: ,

PASTRUES FYTYRE ME AVULL

Pastrues fytyre me avull, per perdorim profesional ne sallonet e bukurise apo kujdesit personal ne shtepi.

Ndihmon ne hidratimin e thelle te lekures duke pakesuar keshtu shfaqjen e rrudhave ne lekure fale gjenerimit te joneve negative.

Avulli deperton ne poret me te thella te lekures duke siguruar shkarkimin e toksinave, pastrimin efektiv te lekures.

Stimulon butesisht lekuren, nxit qarkullimin e gjakut,  hidraton lekuren dhe e ben lekuren te plote dhe elastike. Per nje fytyre te paster, te fresket dhe qe shkelqen.

Pervec funksionit baze hidratues, ai gjithashtu pastron poret, kontrollon yndyren dhe forcon lekuren.

Specifika:

  • Pastrues fytyre
  • Me avull
  • Fuqia: 450 W
  • Dimensione: 26 x 22 x 33 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Main Menu

pastrues fytyre me avull ne dyqan taxi

Pastrues fytyre me avull profesional