Paste per riparimin e murit me furce

990 L

Ka stok

  • Materiali: boje lateksi
  • Madhesia: rreth 10x8x3cm
  • Kapaciteti: rreth 100 g
  • Me furce rul
  • Per muret e brendshme si suva betoni/gelqere/ suvatimi
KODI: i23702111299 Kategori: ,

PASTE PER RIPARIMIN E MURIT

Rrul me paste riparimi me sasi 100 gram per riparimin e murit nga njollat, shkrimet dhe vizatimet e femijeve.

Kjo paste me furce rrotulluese eshte perfekte per riparimin e mureve te demtuara ose te njollosura pa shpenzime te teperta.

Pastrim i lehte i mureve me mbulim te larte te shenjave dhe njollave.

Me permasa rreth 10x8x3cm/3.93×3.14×1.18 inch eshte shume i lehte, kompakt, kursen hapesire dhe mund ta merrni kudo.

Specifika:

  • Materiali: boje lateksi
  • Madhesia: rreth 10x8x3cm
  • Kapaciteti: rreth 100 g
  • Me furce rul
  • Per muret e brendshme si suva betoni/gelqere/ suvatimi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Paste

Main Menu

paste riparuese per muret online ne dyqan taxi

Paste per riparimin e murit me furce