Pasqyre muri me gjethe dekorative gold

Ka stok

  • Pasqyre muri
  • Dekor me gjethe gold
  • Materiali: metalik
  • Diametri: 89cm
  • Diametri i pasqyres 30cm
KODI: i23702111135 KATEGORIA:

PASQYRE MURI ME GJETHE DEKORATIVE

Pasqyre muri me gjethe unike dekorative 3D ne ngjyre gold. Shtoni nje prekje moderne dhe dekor te bukur ne shtepine tuaj me kete pasqyre murale.

Ideale per ta varur ne mur ne dhomen tuaj te ngrenies, hyrjen, zyren, dhomen e ndenjes, te gjumit etj.

Dizajni modern i gjetheve dhe kornizes metalike do te pershtatet mjaft mire me cdo dekor te ambienteve te brendshme duke i dhene nje pamje gjalleruese.

Projektuar per t’u instaluar lehte, me mjete minimale te kerkuara dhe pa modifikime shtese.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

ore muri me gjethe gold ne dyqan taxi

Pasqyre muri me gjethe dekorative gold