Pasqyra makine | Full vision Mirror Baseus

1,200 L

Ka stok

Pasqyra makine Full Vision

Rear View Mirror Baseus

Ju ndihmon ne parkim dhe pamje te paqarta

KODI: Pasqyra makine Kategori: ,

PASQYRA MAKINE | FULL VISION MIRROR BASEUS

Qendroni te sigurt larg vendeve me pamje te veshtire per tu pare , me nje pamje të gjerë gjatë drejtimit të makinës fale ketyre pasqyrave.

Dizajn i ri pa kornize, i cili ze më pak hapesire të pasqyrës dhe nuk ndikon në pamjen. Xham i plotë i lakuar, per te zgjeruar fushen e  pamjes tuaj.

Rotacion i rregullueshëm i pasqyrës 360 ° gradë për trafik, parkim apo dhe terrene te veshtira.

Projektuar për të rritur shikueshmërinë dhe për të përmirësuar sigurinë e makinës gjate udhetimeve.

Vendosen lehtë, mjafton te hiqni ngjitësen nga pasqyra për ta aplikuar. Jane rezistente ndaj shiut per te shmangur  pikat e shiu qe nuk lejojne qartesine e pamjes tuaj.

Ndihmon per te shmangur aksidentin ose përplasjen e mundshme kur ndërroni korsi, duke krijuar një mjedis të sigurt drejtimi.

Specifika

  • Materiali: Qelq
  • Madhësia: 49 mm * 13 mm
  • Pesha: 80g
  • Rrotullim i pasqyrës 360 ° gradë

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Pasqyra makine | Full vision Mirror Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyra makine online ne dyqan taxi

Pasqyra makine | Full vision Mirror Baseus