Pasqyra dekorative muri me varese

2,490 L

Ka stok

  • Pasqyre muri
  • Me varese
  • Ngjyra: gold/ e zeze
  • Permasat: 60 x 39.5 cm
KODI: i230066138 Kategori: ,

PASQYRA DEKORATIVE MURI

Pasqyra dekorative muri me varese ne formen e nje pike uji.  Dizajn minimalist modern dhe elegant, duke sjelle element unik dhe artistik ne ambientet qe e vendosni.

Bere nga materiale cilesore dhe teknologji e avancuar prodhimi jep pamje te qarta te reflektimit te drites dhe te ambientit perreth.

Kornize metalike ne ngjyre gold silver dhe te zeze per akoma me shume stil.

E pershtatshme per ambiente te ndryshme mund ta vendosni ne dhomen tuaj te gjumit, sallon, korridorin, tualetin ose hapesire tjeter per ti dhene nje pamje inovative.

Specifika:

  • Pasqyre muri
  • Me varese
  • Ngjyra: gold/ e zeze
  • Permasat: 60 x 39.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre dekoruese muri blerje online ne dyqan taxi

Pasqyra dekorative muri me varese