Parking makine Numerator Car XO C45

990 L

Ka stok

KODI: I-72121251 Kategori: ,

PARKING MAKINE CAR XO C45

Parking makine per dy numra telefoni.

Me numra te dallueshem , te ndritshem dhe shume te qarte.

Material rezistent ndaj temperaturave të larta.

Karakteristika

  • Materiali ABS
  • Nderrimi i numrave te dyfishte
  • 5 Komplete ngjitese dixhitale

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

parking makine

Be the first to review “Parking makine Numerator Car XO C45”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

parking makine xo bli online ne dyqan taxi

Parking makine Numerator Car XO C45