Panele muri ndarese prej druri 2.9mx10cm

2,490 L

Ka stok

  • Panele ndarese
  • Material druri
  • Dizajn modern
  • Permasat: 2.9mx10cm
KODI: i23702132 Kategori: ,

PANELE MURI NDARESE DRURI

Jepini nje tjeter pamje ambientit tuaj me keto panele druri estetike dhe funksionale gjithashtu si ndarese muri per te krijuar hapesira te ndryshme .

Jane te bera prej druri eko miqesor dhe te lehta per tu pastruar. Paneli eshte nje kombinim ideal i formes dhe funksionalitetit.

Me ndarje te dhomes nga dyshemeja ne tavan, ju mund te shijoni privatesine pa sakrifikuar hapesiren e ambientit.

Panelet e murit jane nje menyre fleksibel dhe e dobishme per te ndare hapesirat per qellime te ndryshme duke e mbajtur hapesiren e ambienteve te dhomave te hapur dhe te ajrosur.

Specifika:

  • Panele ndarese
  • Material druri
  • Dizajn modern
  • Permasat: 2.9mx10cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

panele

Main Menu

panel druri ndares muri online ne dyqan taxi

Panele muri ndarese prej druri 2.9mx10cm