Pajisje me avull per fytyren MaxTop | Pajisje per poret

1,890 L

Ka stok

 • Ndihmon ne kthimin e elasticitetit te fytytren.
 • Anti-plakje.
 • Largon aknet dhe pikat e zeza.
 • Ndihmon ne rigjenerimin e lekures suaj.
 • Ndihmon ne qarkullimin e gjakut.
KODI: 208063 Kategori: , ,

PAJISJE ME AVULL PER FYTYREN MAXTOP 

Pajisje me avull per fytyren Maxtop, e cila mund të sjelle në mënyrë efektive humbjen e lagështisë nga fytyra dhe të ruajë ekuilibrin e lagështisë së lëkurës, të zvogëlojë rrudhat dhe ta bëjë lëkurën me te paster dhe elastike.Mund të heqë gjëndrat e flokëve dhe të shkarkojë yndyrat, pluhurin, poret etj. Dhe gjithashtu mund të beje aknet te zhduken nga fytyra juaj.

PAJISJE PER PORET E FYTYRES

Mund te nxisi qarkullimin e gjakut të metabolizmit të fytyrës dhe lëkurës, gjithashtu edhe te dërgojë lëndët ushqyese në qelizat e lëkurës përmes enëve të vogla të gjakut, qe e bëjnë lëkurën të butë, hidratuese, delikate dhe të ndërprerë, dhe gjithashtu mund të vonojë plakjen e lekures se fytyres.

Mund të lehtësojë simptomat e ftohjes dhe rinitit, të ketë efekte terapeutike në sytë, veshët, hundën, faringjitin. Shtoni erëza dhe vajra esencialë në avullore në mënyrë që të shijoni saunën e aromaterapisë në shtëpi.

Çelës ndezje dhe fikje. Fikje automatike e sigurt dhe kohëmatës për të personalizuar gjatësinë e trajtimit të fytyrës ose hundës  Pajisja hap poret tuaja, largon qelizat e vdekura të lëkurës, përmirëson qarkullimin dhe lejon një pastrim të thellë të lëkurës tuaj. . Avullimi i fytyrës rekomandohet të bëhet çdo javë si pjesë e rutinës tuaj të bukurisë.

Specifikat:pajisje maxtop me avull per poret bli online dyqan taxi
 • Materiali: Plastike cilesore dhe jo toksike.
 • Madhësia: rreth 22 x 21.5 x 25 cm.
 • Gjatësia e lidhësit të energjisë: rreth 160cm.
 • Tensioni: 220V.
 • Vëllimi i ujit: Maksimumi 40ml.
 • Fuqia: 100W.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

makine me avull per fytyren, Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pajisje me avull per fytyren MaxTop | Pajisje per poret”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje me avull per fytyren Maxtop bli online ne dyqan taxi

Pajisje me avull per fytyren MaxTop | Pajisje per poret