Pajisje elektronike kundra insekteve Pest repeller

790 L

Ka stok

Aparat elektronik kundra insekteve te ndryshme me vale elektromagnetike me frekuence ultra te ulet eshte efektiv per siperfaqe 100 m2 ambientesh.

PAJISJE ELEKTRONIKE KUNDRA INSEKTEVE

Pajisje elektronike me ultratinguj kundra insekteve te ndryshme.

Efektiv per deri ne 100 m2 perdoret gjeresisht ne shtepi, magazina, dyqane, hotele, spitale, zyra, dhoma, kopshte etj.

Eshte absolutisht i sigurt per femijet, familjet dhe kafshet shtepiake.

Specifika:

  • Frekuenca tejzanor: 20 deri në 65 KHZ
  • Fuqia: AC90 ~ 250V / 50-60Hz
  • Fuqia: 5-6W
  • Madhësia: rreth 85 x 55 x 25 mm
  • Mbulimi efektiv: 100-150 metra katrore
  • Shmangni vendosjen pas mobiljeve

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Aparat kunder insketeve

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje elektronike kundra insekteve Pest repeller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aparat kundra insekteve shitje online ne dyqan taxi

Pajisje elektronike kundra insekteve Pest repeller