Pajisje automatike per tharjen e duarve | Automatic

4,500 L

Ka stok

 • Sensor infra të kuqe për aktivizimin automatik.
 • Rezistencë e qëndrueshme, e mbeshtjelle prej aliazhit të aluminit.
 • Rrjedhja adekuate e ajrit me ze të ulët të zhurmës
 • Instalim dhe funksionim i lehtë
 • Lidhet direkt në prizën e murit
 • E pershtatshme per restorante, bar, zyre, shtepi.
KODI: pajisje-per-tharjen-e-duarve Kategori: ,

PAJISJE AUTOMATIKE PER THARJEN E DUARVE

Pajisje automatike per tharjen e duarve e cila eshte, me rezistence te larte dhe material cilesor. Eshte teper e lehte ne instalim dhe perdorim.

PAJISJE CILESORE PER THARJEN E DUARVE

Nje pajisje praktike dhe cilesore ne te njejten kohe. Mjafton t’a vendosni ne prize dhe ajo do te filloj funksionin e saj menjehere. Ju mund t’a instaloni fare lehte dhe pa mundime. Eshte e mbeshtjelle prej aliazhit te aluminit i cili eshte teper cilesor dhe rezistent.

Tharesja e duarve eshte me sensor infra te kuq, ku sensori sherben per te ndjere levizjen tuaj te duarve dhe fillon menjehere punen e tij. Me fuqi prej 18000W kjo pajisje eshte e duhura per restorantin, barin, zyren apo edhe shtepine tuaj.

Specifikat:tharese duarsh automatike bli online dyqan taxi
 • Sensor infra të kuqe për aktivizimin automatik.
 • Rezistencë e qëndrueshme, e mbeshtjelle prej aliazhit të aluminit.
 • Rrjedhja adekuate e ajrit me ze të ulët të zhurmës
 • Instalim dhe funksionim i lehtë
 • Lidhet direkt në prizën e murit
 • Fuqia 18000W
 • Shpejtësia e ajrit 12m / s

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Pajisje automatike per tharjen e duarve | Automatic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

automatic hand dryer bli online in dyqan taxi

Pajisje automatike per tharjen e duarve | Automatic