P80 PRO Plus True Wireless Stereo | Airdots

2,890 L

Gjendje

Karakteristika

Dizajnuar nga Apple.
Ndizen automatikisht.
Lidhje e lehte dhe shpejte ne Siri mjafton te thoni “Hey Siri”.
Mikrofon i integruar.
Kontroll volumi.
Bluetooth 5.0
Disatnca e transmetimit deri ne 10 metra.

KODI: H-P80-PRO Categories: ,

P80 PRO PLUS TRUE WIRELESS STEREO

P80 Pro Plus True Wireless Stereo | Airdots

Degjoni muzike te paster dhe me tingujt sikur jeni live. Muzike, biseda telefonike pa qene e nevojshme te mbani telefonin ne dore. Teknologji e avancuar per te bere jeten tuaj me te thjeshte.
Karakteristika

Dizajnuar nga Apple.
Ndizen automatikisht.
Lidhje e lehte dhe shpejte ne Siri mjafton te thoni “Hey Siri”.
Mikrofon i integruar.
Kontroll volumi.
Bluetooth 5.0
Disatnca e transmetimit deri ne 10 metra.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Airpods

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

p80 pro plus wireless stereo

P80 PRO Plus True Wireless Stereo | Airdots

WhatsApp chat