Organizuese plastike e rrotullueshme per tualet

1,190 L

Ka stok

  • Strukture kendore
  • E papershkueshem nga uji
  • E disonueshme ne ngjyre te bardhe
KODI: i23702111215 Kategori: ,

ORGANIZUESE PLASTIKE PER TUALET

Organizuese plastike qe rrotullohet 360 grade. E pershtatshme per t’u perdorur ne tualet, ne kuzhine, ne dhomen e gjumit, etj.

I papershkueshem nga uji: Materiali ABS i cilesise se larte, siguron qendrueshmeri. Zbukuroni kuzhinen ose tualetin tuaj me raftin dhe mbajeni kuzhinen te organizuar dhe te paster.

Ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur letren higjenike ose produkte te ndryshme.  Mund t’a perdorni edhe si kuti organizimi ne dhomen tuaj per produkte make-up.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizuese tualeti e rrotullueshme ne dyqan taxi

Organizuese plastike e rrotullueshme per tualet