Organizuese per syze me pese hapesira

1,290 L

Ka stok

  • Materiali: PU
  • Kapaciteti 5 vende
  • Madhesia: 17*7.5*12cm
  • Ngjyra: E zezëe/kafe
KODI: i2371447 KATEGORIA:

ORGANIZUESE PER SYZE

Organizuese perfekte per syzet. Te krijuara per te mbrojtur syzet dhe aksesoret tuaj.

Gjithashtu do te mbroje syzet tuaja nga pluhuri dhe demtimi, ndarja e madhe mund te mbaje syze normale dhe te medha.

Kutia e organizimit te syzeve te diellit perdor nje dizajn unik te lakuar, te qendrueshem, kur mbeshtillet ka nje buton sigurie per t’u mbyllur dhe siguruar qe gjithcka te qendroje ne vend.

Specifika:

  • Perdoret per syzet e diellit dhe optike
  • Me hapesire te pershtatshme per ti mbajtur dhe ruajtur nga demtimi
  • Kapaciteti: 5 syze
  • Ngjyra : E zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizues syzesh ne dyqan taxi

Organizuese per syze me pese hapesira