Organizuese makine me mbajtese gotash

1,290 L

Ka stok

KODI: i23702111199 Kategori: ,

ORGANIZUESE ME MBAJTESE GOTASH

Organizuese ideale per makine me mbajtese gotash te palosshme. Organizuesi i krahut te makines eshte bere nga materiali plastik ABS i cilesise se larte, pa ere, rezistent ndaj konsumit dhe i qendrueshem.

Projektuar me dy hapesira te ndryshme. Hapesira e madhe mund te ruaje sende te medha te tilla si peceta letre dhe ushqime.

Hapesira e vogel mund te ruaje syzet, telefonat, kuletat dhe sendet e tjera te vogla.

Me mbajtese filxhanesh te palosshme, mund ta perdorni mbajtesen e filxhanit per te vendosur kupat tuaja te pijeve dhe ta mbyllni serish kur nuk e perdorni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

mbajtese gotash dhe organizues ne dyqan taxi

Organizuese makine me mbajtese gotash