Organizues tualeti me tre rafte

2,790 L3,800 L (-27%)

Ka stok

KODI: organizues-tualeti Kategori: ,

ORGANIZUES TUALETI ME TRE RAFTE

Organizuesi vjen me dizajnin me inovativ dhe praktik me tre rafte. Ndihmon në ruajtjen dhe organizimin e sendeve te tualetit, peshqireve, shampot, etj. 

Rafti i tualetit eshte shume i lehtë për t’u përdorur dhe për tu montuar apo cmontuar gjithashtu.

Dimensioni: Gjatësia 50cm x Gjerësia 25cm x Lartësia 166cm

Tre raft me hapesire te gjere per ruajten e sendeve. Kurseni hapësirë dhe rregulloni banjën tuaj

Instalim i thjeshtë – nuk ka nevojë për shpime. I përshtatshëm për tu vendosur në banjo, kuzhinë, ballkon fale dizajnit dhe prakticitetit te tij.

Be the first to review “Organizues tualeti me tre rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per tualet shop online dyqan taxi

Organizues tualeti me tre rafte

2,790 L3,800 L (-27%)

Shto ne Shporte