Organizues per letrat e kuzhines

1,590 L

Ka stok

  • Organizues per letrat e kuzhines
  • Material: plastik
  • Ngjyra: e bardhe + gri
  • Dimensionet: 39 x 10 x 24 cm
KODI: i2371244 Kategori: ,

ORGANIZUES PER LETRAT E KUZHINES

Organizues i domosdoshem i kuzhines per letrat dhe shiritat e qeseve te mbulimit te ushqimeve.

Mbajtese letre 4 ne 1 per letrat e kuzhines, leter alumini, leter kuzhine dhe qese mbeshtjellese.

Montohet ne mure dhe patrohet shume lehte. Mbi te mund te vendosni ereza, kripe, etj.

Specifika:

  • Material: plastike
  • Ngjyra: e bardhe + gri
  • Dimensionet: 39 x 10 x 24 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

organizuese per letrat e kuzhines online ne dyqan taxi

Organizues per letrat e kuzhines