Organizues me ngjitje per tualet Bathroom shelf

1,490 L

Ka stok

KODI: i23702111219 Kategori: ,

ORGANIZUES ME NGJITJE PER TUALET

Organizues me ngjitje per tualet ose kuzhine, shume i lehte ne instalim.

Kapacitet i forte mbajtes, i papershkueshem nga lageshtia, i pershtatshem per mure te ndryshme.

Organizatori mund te ruaje produkte te ndryshme per kujdesin e lekures, produkte bukurie, parfume, aromaterapi dhe madje edhe bime te vogla ne vazo.

Me ngjites te permiresuar, materiale te qendrueshme dhe dizajn te papershkueshem nga uji, ky raft eshte praktik dhe elegant per cdo tualet dhe kuzhine.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

organizuese per tualetin ne dyqan taxi

Organizues me ngjitje per tualet Bathroom shelf