Organizues dollapi me 4 rafte

1,490 L

Ka stok

  • Organizoni dollapin.
  • Mund ta varni ne dollap.
  • Me kater rafte.
  • Paloset lehtesisht.
  • Permasat 24x29x64cm
KODI: t4841 Kategori: ,

Organizues dollapi me rafte

Vendosni ne garderoben tuaj nje organizues qe rremuja juaj te marr fund dhe qe dollapi juaj te marre te gjithe rrobat qe ju keni .

Organizuesi ka 4 rafte  , mund te paloset ne rast se ju nuk e perdorni.

Materiali eshte i plote dhe mund te mbaje nje sasi te konsiderueshme te rrobave.

Dizenjo eshte mjaft elegante dhe pershtatet me cdo model dollapi.

Ne pjesen e siperme ka nje varese me te cilen ju mund ta varni ne dollap.

Hapsira eshte e bollshme dhe vjen ne permasa 24x29x64cm .

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Organizues dollapi me 4 rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues dollapi me 4 rafte