Ore silver DKNY per femra – Womens Watch Online

12,400 L

Ka stok

SPECIFIKAT

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 4888

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Lloji i levizjes: Quartz

Rrip i trashe metalik dhe sportiv

Ngjyra: Silver

KODI: S-DKNY-NY-4888 KATEGORIA:

Ore silver DKNY per femra – Womens Watch Online

Ore silver DKNY per femra – Womens Watch Online

Ore dore ideale per Perditshmeri

Praktike dhe e Kombinueshme

Sportive

Dizanj modern i nderthurur me disa gure te vegjel rreth e rrotull bazes se ores

E papershkueshme nga uji

Ne cmim oferte

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 4888

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik inoks

Baza: Rrethore

Lloji i levizjes: Quartz

Rrip i trashe metalik dhe sportiv

Ngjyra: Silver

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ore silver DKNY per femra – Womens Watch Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore silver per femra bli online ne

Ore silver DKNY per femra - Womens Watch Online