Ore muri metalike moderne 70x70cm

3,790 L

Ka stok

  • Ore murale dekorative
  • Ngjyre gold
  • Material metal
  • Diametri: 69 cm
  • Perdoret me: bateri 1XAA
KODI: i23702176 KATEGORIA:

ORE MURI METALIKE MODERNE

Ore muri metalike moderne me dizajn 3D dhe permasa 70 x 70 cm.

Levizja e heshtur e ores kuarc pengon tingujt e bezdisshem te tik-takimit per t’ju ofruar nje mjedis pa zhurme per te fjetur dhe punuar.

Ora ka forme te rrumbullaket ne stil modern qe do te shtoje hijeshi ne cdo dhome ne shtepine tuaj.

E perkryer per dhomen e ndenjes dhe dhomen e gjumit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore murale gold 70cm ne dyqan taxi

Ore muri metalike moderne 70x70cm