Ore muri mekanike dekorative

3,490 L

Ka stok

  • Ore muri mekanike
  • Material metalik
  • Ngjyre gold
  • Permasat: 95x46cm

KODI: i237021147 KATEGORIA:

ORE MURI DEKORATIVE

Ore muri dekorative qe e ben cdo dhome apo ambient ku vendoset te dallohet fale pamjes se saj moderne.

Pamja bashkekohore e ben ate nje ore muri te vecante, eleganca e se ciles pershtatet me se miri me ambiente te ndryshme.

Levizja e mekanizmit te kuarcit me cilesi te larte siguron kohe te sakte dhe mjedis absolutisht te heshtur pa zhurma bezdisese.

Nje aksesor dekorues ideal per shtepi, zyra dhe kafene.

Specifika:

  • Ore muri mekanike
  • Material metalik
  • Ngjyre gold
  • Permasat: 95x46cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri dekorative ne dyqan taxi

Ore muri mekanike dekorative