Ore muri me pupel dhe drite LED

2,490 L

Ka stok

  • Ore muri dekorative
  • Dizajn me pupel
  • Ndricim LED
  • Permasat: 60x30cm
KODI: i23702111287 KATEGORIA:

ORE MURI ME DRITE LED

Ore muri moderne me pupel dhe drite LED e bukur dhe elegante, me nje dizajn unik. Jo vetem qe mund te krijoje nje atmosfere te kendshme por dhe unike.

Material rezistent me dizajn minimalist per te zbukuruar cdo ambient qe deshironi.

Nuk eshte vetem nje dekorim per murin tuaj por funksionon edhe si ore. Prandaj, eshte nje perzierje e persosur e stilit dhe funksionalitetit.

Karakteristika:

  • Ore muri dekorative
  • Dizajn me pupel
  • Ndricim LED
  • Permasat: 60x30cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ore muri

Main Menu

ore muri dekorative ne dyqan taxi

Ore muri me pupel dhe drite LED