Ore elegante per Femra DKNY – Women Watches Online

10,600 L

Ka stok

SPECIFIKAT

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8241

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik Inoks

Baza: Drejtkendore

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Silver

KODI: S-DKNY-NY-8241 KATEGORIA:

Ore elegante per Femra DKNY – Women Watches Online

Ore elegante per Femra DKNY – Silver Women Watches

Dizanj i thjeshte i plotesuar nga disa gure shume elegante dhe shkelqyes

Ideale per raste te vecanta

Fine

Rip i holle

E kombinueshme edhe me bizhuteri te tjera

Ne cmim oferte

Rezistente ndaj ujit

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8241

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Celik Inoks

Baza: Drejtkendore

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: Silver

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ore elegante per Femra DKNY – Women Watches Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore elegante per femra

Ore elegante per Femra DKNY - Women Watches Online