Ore dore per femra DKNY – Watches for Women Online

9,200 L20,200 L (-54%)

Ka stok

SPECIFIKAT:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8314

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Gome e zeze dhe Celik Inoks

Baza: Rrethore

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: BlackSilver

KODI: S-DKNY-NY-8314 KATEGORIA:

Ore dore per femra DKNY – Watches for Women Online

Ore dore per femra DKNY – Watches for Women Online

Moderne dhe sportive ne te njejten kohe

Funksioni i sekondave, minutave, oreve dhe dates

E Kombinueshme me te gjitha veshjet KLASIKE, MODERNE DHE SPORTIVE

Ne cmim oferte

Rezistente ndaj ujit

Rrip i zi gome

Baze celik inoks

Specifikat:

Brand-i: DKNY

Modeli: NY 8314

Gjinia: Dizenjuar per Femra

Materiali: Gome e zeze dhe Celik Inoks

Baza: Rrethore

Lloji i levizjes: Quartz

Ngjyra: BlackSilver

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ore dore per femra DKNY – Watches for Women Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore per meshkuj dyqan taxi

Ore dore per femra DKNY - Watches for Women Online

9,200 L20,200 L (-54%)

Shto ne Shporte