Ore alarmi klasike per femije | Me cilesi te larte

1,190 L

Ka stok

KODI: ore-alarmi-klasike Kategori: , ,

ORE ALARMI KLASIKE PER FEMIJE

Një orë e veçantë alarmi kontrollon një mekanizëm që lejon kohë më të gjata funksionimi dhe kohë më të saktë. Një orë me zile e qete siguron një ambient të mrekullueshëm gjumi dhe pune.

Këto dy zile telefonike ofrojnë një alarm emergjence me një zë të lartë që mund t’ju zgjojë në mëngjes. Nëse jeni ne një gjumë te rëndë, ora është e përshtatshëm për ata që flenë rëndë.

ORE ME CILESI TE LARTE

Lehtë për t’u përdorur: cilësimet e alarmit dhe kohës janë të lehta. Ne thjesht rregullojmë butonat në pjesën e pasme, është një orë alarmi shumë e njohur që mund të përdoret për zbukurim, të tilla si dhoma, kuzhina, zyra, çerdhet.Dizajni mini dhe klasik është një zgjedhje më e mirë dekorative.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Ore alarmi klasike per femije | Me cilesi te larte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore alarmi cilesore

Ore alarmi klasike per femije | Me cilesi te larte