Okllai per hapjen e peteve me veshje silikoni

790 L

Ka stok

KODI: i-987678 Kategori: ,

OKLLAI PER HAPJEN E PETEVE

Okllai druri per hapjen e peteve te byrekut dhe llojeve te tjera te brumit me veshje silikoni.

Material i bute dhe rezistent per te hapur ne formen perfekte petet. Dorezat ne skajet e rrotullimit jane bere nga druri natyral i lisit pa amteriale toksike dhe te demshme per shendetin.

Te pershtatshme per furra buke, perdorim familjar ne shtepi, aktivitete argetuese prinder-femije.

I disponueshem ne ngjyra te ndryshme ne permasa 22.5 x 4.3cm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Be the first to review “Okllai per hapjen e peteve me veshje silikoni”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

okllai per pete byreku online ne dyqan taxi

Okllai per hapjen e peteve me veshje silikoni