Notebook power Adapter | Adaptor 12 – 24V

1,500 L

Ka stok

 • Modeli: ZH-96W.
 • Tensioni i hyrjes: AC110-AC240V 50 / 60Hz.
 • Watt e daljes: 96W.
 • Tensionet e daljes: 12V / 15V / 16V / 18V / 19V / 20V / 24V.
 • Rryma e daljes: (12V / 15V / 16V / 18V / 19V) 4.5A, (20 / 24V) 4A, (USB) 2.1A.
 • Temperatura e punës: 0 ℃ në 40.
 • Madhësia: 118 * 60 * 37 mm.

KODI: Notebook power Adapter Kategori: , , ,

NOTEBOOK POWER ADAPTER 12 – 24V

Blini adaptorin e rrymës së laptopit 96W për karikues të jashtëm 96W. Rregulloni tensionin për HP DELL IBM Lenovo etj.
Me funksionet e mbrojtjes: Mbrojtja nga mbingarkesa, Mbrojtja nga qarku i shkurtër.Me lidhës tip prej 8 copë që u përshtatet shumicës së laptopëve, zgjidhni tensionin e daljes që i përshtatet laptopit dhe sigurohuni që polarizmi i këshillave të lidhet para përdorimit.

Specifikimet:adaptor per laptop bli online dyqan taxi
 • Modeli: ZH-96W.
 • Tensioni i hyrjes: AC110-AC240V 50 / 60Hz.
 • Watt e daljes: 96W.
 • Tensionet e daljes: 12V / 15V / 16V / 18V / 19V / 20V / 24V.
 • Rryma e daljes: (12V / 15V / 16V / 18V / 19V) 4.5A, (20 / 24V) 4A, (USB) 2.1A.
 • Temperatura e punës: 0 ℃ në 40.
 • Madhësia: 118 * 60 * 37 mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Notebook power Adapter | Adaptor 12 – 24V”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

notebook power adapter

Notebook power Adapter | Adaptor 12 - 24V