Ngrohese portative per ditet e ftohta 3000W

3,490 L

Ka stok

  • Ngrohese portative per ditet e ftohta
  • Materiali: pllake qeramike PTC
  • Dimensionet: 26x20x27cm
  • Fuqia: 3000 W

NGROHESE PORTATIVE 3000W

Ngrohese portative per ditet e ftohta  dhe ftohese portative per ditet e nxehta.

Perdor teknologji te avancuar te ngrohjes qeramike PTC per te siguruar ngrohje me te shpejte dhe me efikase se modelet e zakonshme.

Funksion i fuqishem i ngrohjes dhe ftohjes me shpejtesi ekstreme ne 1 sekonde, duke ju siguruar ngrohje te menjehershme dhe efikase ne dimer dhe ulur kostot e energjise.

Ngrohes industrial me fuqi te larte 3000 W, e pershtatshme per shtepi, zyra, etj.

Specifika:

  • Materiali: pllake qeramike PTC
  • Dimensionet: 26x20x27cm
  • Voltage: 220 V
  • Fuqia: 3000 W
  • Frekuenca : 50 Hz
  • Motorr: Coppier

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Ngrohese

Main Menu

ngrohese portabel 2000w ne dyqan taxi

Ngrohese portative per ditet e ftohta 3000W