Ngrohese e vogel dhome – Electric Mini Heater

1,290 L

Ka stok

KODI: L382-ngrohese murale-JY 611 Kategori: ,

NGROHESE DHOME – JY 611

Ngrohese e vogel dhome – Electric Mini Heater

  • Ngroh maksimalisht ne mot te ftohte hapesira deri ne 25 meter katror
  • Me termostat te rregullueshem dhe kohemates
  • Super e thjeshte, mjafron ta vendosni ne nje prize ne ambientin e shtepise apo zyres qe doni te ngrohni
  • Portative, e transportoni lehtesisht nga nje dhome tek tjetra
  • Ekonomike, kursen energjine elektrike
  • Me ekran LCD
  • Murale
  • Fuqia: 600 Watt
  • Me 2 nivele nxehtesie, e zgjidhni sipas deshires
  • Ngjyra e zeze

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese e vogel dhome – Electric Mini Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese murale

Ngrohese e vogel dhome - Electric Mini Heater