Ngjites i dyanshem ne forme rrjete 50m

990 L

Ka stok

  • Ngjites i dyanshem
  • Ne forme rrjete
  • Gjatesi 50m
  • Viskozitet i larte
KODI: i2370211163 Kategori: ,

NGJITES I DYANSHEM 50M

Ngjites i dyanshem ne forme rrjete me viskozitet te larte dhe gjatesi 50 m e cila mund te pritet sipas gjatesise qe deshironi.

Eshte super ngjites dhe i bere nga fibra te cilesise se larte me rezistence te forte. Rezistente ndaj te nxehtit dhe ujit.

Perdoret gjeresisht per te fiksuar rrugicat, tapetin, kornizat ne mur ose aksesore te tjere te nevojshem etj.

Mjaft i thjeshte ne perdorim, mjafton te hiqni pjesen e verdhe te letres dhe t’a ngjisni kudo qe ju nevojitet. Nuk le shenja pas heqjes dhe nuk demton siperfaqet e vendosura.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

ngjites

Main Menu

ngjites viskoz i dyanshem ne dyqan taxi

Ngjites i dyanshem ne forme rrjete 50m