Ndares Ethernet me 5, 8, 16 porta | Tenda Switch

1,500 L2,900 L

Ndaresi ethernet Tenda nje menyre inovative per te shtuar me shume porte Ethernet ne rrjetin tuaj, duke zgjeruar keshtu rrjetin tuaj me lehtesi.

16 porta5 porta8 porta
Pastro
KODI: i-2120725 Kategori: ,

NDARES ETHERNET ME 5, 8, 16 PORTA | TENDA SWITCH

Ndares Ethernet me 5 8 dhe 16 porta i cili siguron lidhje te shpejte dhe te lehte me routerin ose modemin tuaj, duke ofruar lidhje shtese me fisha per laptopin tuaj, printerin, etj

Dizajn praktik dhe i vogel duke zene hapesire minimale ndersa jep efikasitet maksimal.

Tenda network switch eshte ideale per perdorim ne zyra dhe ne shtepi.

Fast Ethernet switch

Fast Ethernet  permban porta 10/100 Mbps per te zgjeruar shume kapacitetin e rrjetit tuaj dhe suporton Auto MDI / MDIX.

Dizajni plug-and-play pa asnje pajisje shtese e ben instalimin me te lehte.

E perputhshme me kompjuter, printer, televizore inteligjente,  konzola lojerash inteligjente, kamera ip, Tenda Ethernet ju lejon te shijoni gjithcka me nje shpejtesi te larte interneti.

Me dizajn ultra-kompakt, Tenda gjithashtu mund te montohet ne pajisjet e rrjetit prane kompjuterit apo ne mur, ne menyre qe te vendosni S105 kudo qe te dëshironi dhe te levizni ne menyre fleksibile.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

16 porta, 5 porta, 8 porta

Ngjyra

Be the first to review “Ndares Ethernet me 5, 8, 16 porta | Tenda Switch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenda ethernet switch ne shitje online ne dyqan taxi

Ndares Ethernet me 5, 8, 16 porta | Tenda Switch

1,500 L2,900 L

Shto ne Shporte