Mp3 per makine me wireless Q12 FM Player

1,190 L

Ka stok

 • Materiali: ABS
 •  Hyrja: 12-24
 •  Dalja: 5V-1.5a ose 5V-3.1A;
 •  Fuqia totale: 7.5-20W
 •  Lloji i daljes: USB, tip-c
 •  Lidhja: Bluetooth 5.0
KODI: i232300048 Kategori: ,

MP3 PER MAKINE ME WIRELESS Q12

Mp3 per makine me lidhje wireless Q12 , per transmetim muzike dhe thirrje telefonike pa duar.

Dy porta usb c te integruara dhe nje type c per te karikuar ose lidhur pajisjet tuaja audio/smartphone me mp3.

Suporton teknologjine e transmetimit stereo FM, skedaret e formatit muzikor WMA, MP3, WAV, FLAC.

Specifikim:

 •  Materiali: ABS
 •  Hyrja: 12-24
 •  Dalja: 5V-1.5a ose 5V-3.1A;
 •  Fuqia totale: 7.5-20W
 •  Lloji i daljes: USB, tip-c
 •  Lidhja: Bluetooth 5.0

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Main Menu

mp3 per makine me wireless ne dyqan taxi

Mp3 per makine me wireless Q12 FM Player