Mp3 makine wireless me dy porta Usb M77 Car Kit

1,290 L

Ka stok

MP3 MAKINE ME DY PORTA USB M77

Mp3 makine me wireless me dy porta USB dhe karte TF.

E pershtatshme me gjithe modelet e makinave, karikon shpejt pajisjet tuaja dhe luan muzike radio,nga karta Tf apo wireless nga pajisje audio.

Informacione:

  • Mp3 makine me dy porta USB
  • Versioni i Bluetooth: V5.0
  • Tensioni i punës: 12V-24V
  • Porte per karte TF/U
  • Distanca efektive Bluetooth: 10 metra
  • Distanca efektive FM: 2-3 metra
  • 7 ngjyra te ndryshme

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Mp3 makine wireless me dy porta Usb M77 Car Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mp3 makine car kit earldom online ne dyqan taxi

Mp3 makine wireless me dy porta Usb M77 Car Kit