Mouse kompjuteri 1600 DPI 2.4Ghz M204 Microkingdom

1,090 L

Ka stok

KODI: i220034 Kategori: ,

MOUSE KOMPJUTERI M204

Mouse kompjuteri dhe laptopi, me lidhje wireless 2.4Ghz. I pajisur me dy butona dhe rrote levizese per kontroll me saktesi dhe shpejtesi te larte.

Mundeson jetegjatesi te baterise se perdorimit deri ne 12 muaj.

Transmetim wireless deri ne 10 meter distance, pa ngecje dhe vonesa ne transmetim. Sensor i sakte, me performance te larte dhe efikas, ofron gjurmim 1600 DPI.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Mouse kompjuteri 1600 DPI 2.4Ghz M204 Microkingdom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mouse pa kabell 1600 dpi blerje online ne dyqan taxi

Mouse kompjuteri 1600 DPI 2.4Ghz M204 Microkingdom