Monitor Xiaomi Mi Desktop 27 inch FullHD

24,490 L35,000 L (-30%)

Ka stok

KODI: H-98764 Kategori: ,

MONITOR XIAOMI MI 27 INCH

Monitor Xiaomi Mi me panel me rezolucion Full HD dhe permasa 27 inch.

Rezolucioni i tij do te shfaqe gjithcka me detaje te qarta dhe me game ngjyrash 100% sRGB. Kendi i gjere i shikimit ju lejon te shikoni nga te dyja anet e ekranit fale kendit 178° dhe games se paster e transparente te ngjyrave me transmetim superior te drites.

Ekran i holle me trashesi vetem 7,5 mm me korniza te reduktuara qe permireson gamen vizuale. Rregullimi fleksibel i kendit do t’ju lejoje ta pershtatni ate me menyren se si jeni ulur, ne menyre qe te gjeni vendin me te rehatshem.

Monitori i ri  Xiaomi Mi vjen me nje modalitet te ulet te drites blu, keshtu qe ju mund te kaloni nje kohe te gjate para ekranit dhe pa lodhur syte.

Specifika:

  • Marka: Xiaomi Mi
  • Modeli: Monitor Desktop
  • Rezolucioni FullHD 1920x1080px
  • Shpejtësia maksimale e rifreskimit: 75 Hz
  • Koha e përgjigjes: 6 ms (GTG)
  • Dimensionet: 685.98 mm (diagonale)
  • Këndi i shikimit 178º
  • Raporti i shikimit: 16: 9
  • Rregullim fleksibël i monitorit
  • Modaliteti i dritës së ulët blu

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Lloji

Monitor

Ngjyra

Be the first to review “Monitor Xiaomi Mi Desktop 27 inch FullHD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

monitor xiaomi mi 27 inch shitje online ne dyqan taxi

Monitor Xiaomi Mi Desktop 27 inch FullHD

24,490 L35,000 L (-30%)

Shto ne Shporte