Mjet kapes per riparimin e ekraneve LCD

490 L

Ka stok

KODI: H-98769995 Kategori: ,

MJET KAPES PER RIPARIMIN E EKRANEVE

Mjet kapes dhe fiksues per riparimin e ekraneve LCD. E shkelqyer per riparimin e ekraneve te celulareve, televizorit dhe kompjutereve apo riparime te tjera elektronike.

Kapseja LCD Sunshine do t’ju ndihmoje te fiksoni ne menyre te sigurt zevendesimin e ekranit tuaj. Eshte i lehte per tu perdorur dhe shume praktik.

Mbushja e brendshme e kllapave me sfungjer te bute do te parandaloje gervishtjen e ekranit. Kapeset jane te levizshme ne menyre qe te shperndajne presionin ne menyre te barabarte.

Specifika:

  • Modeli:SS-048
  • Madhesia: 84mmx59mm
  • Pesha : 18g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Mjet kapes per riparimin e ekraneve LCD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ss 048 lcd clip shitje online ne dyqan taxi

Mjet kapes per riparimin e ekraneve LCD