Mirascreen HD Stick Cable | Wireless Display Dongle

2,300 L

Ka stok

Karakteristika
Pamje ne nje ekran te madh pa kabllo.
Pasqyroni telefonin, tabletin ose ekranin e PC suaj ne nje TV, projektor dhe cdo ekran me porte HDMi.
Kjo pajisje shfaq gjithcka qe telefoni juaj shfaq ne ekranin e tij.
KODI: mirascreen-stick-cable-wifi-dongle Kategori: ,

Mirascreen HD Stick Cable |

Mirascreen HD Stick Cable | Wireless Display Dongle

Karakteristika
Pamje ne nje ekran te madh pa kabllo.
Pasqyroni telefonin, tabletin ose ekranin e PC suaj ne nje TV, projektor dhe cdo ekran me porte HDMi.
Kjo pajisje shfaq gjithcka qe telefoni juaj shfaq ne ekranin e tij.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

wifi Dongle

Be the first to review “Mirascreen HD Stick Cable | Wireless Display Dongle”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mirascreen HD Stick Cable | Wireless Display Dongle

Mirascreen HD Stick Cable | Wireless Display Dongle