Mini tavoline e palosshme per hekurosje

1,990 L

Ka stok

  • Mini tavoline hekuri
  • Me kembe te palosshme
  • Madhesia: 61.5cmx37cmx18.5cm
  • Madhesia e palosshme: 3.7cmx4mmx6mm
KODI: i23323 Kategori: ,

MINI TAVOLINE PER HEKUROSJE

Mini tavoline per hekurosjeje tavoline, me cilesi te larte dhe material tub metalik, e forte dhe e qendrueshme.

Kembet e tavolines jane te palosshme, kompakte dhe me permasa te lehta per ta marre me vete ne kamping apo shtepine e plazhit.

E pershtatshme per te hekurosur jaken, krahet e kemishave dhe trikove.

Specifikim:

  • Mini tavoline hekuri
  • Me kembe te palosshme
  • Madhesia: 61.5cmx37cmx18.5cm
  • Madhesia e palosshme: 3.7cmx4mmx6mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline portabel per hekursoje ne dyqan taxi

Mini tavoline e palosshme per hekurosje