Mini shtrydhese frutash e rikarikueshme

1,190 L

Ka stok

  • Me bateri te rikarikueshme
  • Kapaciteti i enes: 300ml
  • Dimensionet: 7 x 8 x 17.5cm
  • Fuqia: 40W
KODI: i23702111250 Kategori: ,

MINI SHTRYDHESE FRUTASH

Mini shtrydhese frutash portative, e rikarikueshme me ane te fishes usb. Eshte e pershtatshme per t’a marre me vete ne natyre, udhetime, shkolle, pune dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi.

Ju mund te beni smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem.

Motorri i saj punon me nje fuqi te ulet duke krijuar me pak nxehtesi, kjo ben te mundur ruajtjen e  vlerave ushqimore te shendetshme. Lengjet do te jene te fresket dhe do te rezistojne me gjate.

Mengjeset tuaja do te nisin ndryshe me konsumimin e nje gote lenge frutash te fresket. Me teper energji te marra ne menyre te shendeteshme per te perballuar aktivitetin ditor.

Specifika:

  • Me bateri te rikarikueshme
  • Kapaciteti i enes: 300ml
  • Dimensionet: 7 x 8 x 17.5cm
  • Fuqia: 40W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

mini blender i rikarikueshem online ne dyqan taxi

Mini shtrydhese frutash e rikarikueshme