Mini Selfie Stick L-801

990 L

Ka stok

Selfie Stick L-801

Mini tripod dhe stabilizues

Material ABS cilesor

KODI: Mini-Selfie-Stick Kategori: ,

MINI SELFIE STICK L-801

Nje shkop selfie shumefunksional i cili ju sjell lehtesi dhe kenaqesi ne fotografimin tuaj apo me miqte.

Mund ta perdorni ate per te bere vete fotografim ose fotografi në grup. Perfekte per udhetimet tuaja per te kapur momentet me te paharrueshme, diplomime, mbledhje , festa etj.

I pajisur me nje mbajtese telefoni: eshte shume fleksibel për tu përshtatur me smartphonen tuaj. I pershtatet te gjithe telefonave me madhesi 2,4 – 3,9 inç.

Gjatesi e pershtatshme per te bere fotot perfekte.

Specifika

Gjatesia e zgjatur: 35 x 10 cm

Gjatesia i mbyllur 17 x 10 cm

Material ABS

Pesha 107gr


Blerje online ne menyre te sigurte | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mini Selfie Stick L-801”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

selfie stick l 801 online ne dyqan taxi

Mini Selfie Stick L-801