Mini Projektor LED T7 HD 720P

13,500 L

Ka stok

KODI: Mini Projektor LED T7 HD 720P Kategori: ,

Mini Projektor LED T7 HD 720P

Ndricim 4000 lumen, më të lartë se i njëjti lloj projektorësh

Rezolucioni  1280 * 720 DPI (RGB)

Mbështetni pasqyrimin pa fishe të ekranit

Youtube i integruar, mbështet luajtjen në internet të videos

Mbështet të gjitha formatet audio

Burimi i dritës LED, mund të luajë më shumë se 30,000 orë (për përdorim normal).

Lidheni me një kompjuter përmes kabllit HDMI ose VGA, gjithashtu mund të përdorni zmadhimin e ekranit për të rregulluar madhësinë e projeksionit (modaliteti USB mbështet zmadhimin e ekranit kur luani video ose fotografi).

Funksionim i qëndrueshëm dhe i qetë i sistemit, pa mbinxehje te projektorit.

Karakteristikamini projektor online dyqan taxi

Ekran LCD 4.4.3 inç Imazhi është më i qartë.

Ndriçim i lartë: mund të shihet gjatë ditës.

Sistem i shkurtër optik fokal: një dhomë e vogël ka një imazh të madh.

Lente optike të veshura me shumë shtresa: cilësi më e mirë e figurës.

Ndërfaqja e re e përdoruesit e bën punimin me te lehte

 

Be the first to review “Mini Projektor LED T7 HD 720P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor led t7 online dyqan taxi

Mini Projektor LED T7 HD 720P

WhatsApp chat