Mini powerbank 2000mAh P6K Awei

2,090 L

Ka stok

  • Mini powerbank
  • Kapacitet 20000mah
  • Me dy porta usb
KODI: i232300077 Kategori: ,

MINI POWERBANK 2000MAH P6K

Mini PowerBank Awei P6K me nje kapacitet 20000 mAh eshte ideal per udhetime apo kudo ju nevojitet.

Dizajn praktik, i lehte per tu mbajtur ne xhep, cante. Dy porta usb dhe elektrik dore te integruar LED. Zgjidhje ideale per perdorim ne ambiente te jashtme pa energji elektrike.

Secila nga dy portat USB zbulon automatikisht shpejtesine optimale te ngarkimit per pajisjet Android ose Apple.

Specifikimet:

  • Hyrja Micro USB – 5V / 2.1A (Maks.)
  • Dalja 1: 5V / 2.1A (Maksimumi)
  • Kapaciteti i baterise: 20,000 mAh
  • Temperatura e funksionimit: -10°C ~ 60°C

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Power Bank

Main Menu

powerbank 2000mah p6k awei online ne dyqan taxi

Mini powerbank 2000mAh P6K Awei