Mini hekur dore 350W RAF R1265 Electric iron

1,790 L

Ka stok

MINI HEKUR DORE 350W

Mini hekur dore me cilesi te larte, i mban veshjet tuaja te rregullta dhe pa rrudha, duke i bere ato te duken krejt te reja.

Avulli shperthyes do te heqe shpejt dhe me efikasitet rrudhat e forta nga rrobat dhe fibrat e tyre. Pllake hekurosjeje e lemuar, jo ngjitese, e cilesise se larte, e cila eshte e sigurt per cdo material veshje.

Fleksibel dhe i dobishem edhe gjate udhetimeve tuaja, mundeson hekurosje te lagesht dhe hekurosje te thate.

Rezervuar i madh uji 35 cc, per rezultate me te mira te hekurosjes me funksionin e sperkatjes.

Specifika:

  • Energjia : 220v-240v, 50hz
  • Fuqia- 350W
  • Kapaciteti i Ujit: 35ml
  • Temperatura 110-180 C
  • Materiali: ABS, Alumin

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Hekur rrobash

Be the first to review “Mini hekur dore 350W RAF R1265 Electric iron”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini hekur dore 350W RAF R1265 Electric iron