Mini boks me Bluetooth | Wireless Speaker SLC-073

1,900 L

Ka stok

 • Modeli: SLC-073
 • Versioni Bluetooth: V4.2
 • Distanca e Transmisionit: 10m
 • Fuqia e daljes: 4-3Wx1
 • S / N:> 85 db
 • Kapaciteti i baterisë: 1200mAh
 • Koha e karikimit: 2-4 orë
KODI: SLC-073 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH | WIRELESS SPEAKER

Boks me bluetooth wireless speaker i cili mbeshtet Micro SD, mbeshtet USB Flashdisk, perkrah Radio FM dhe krijon lidhje me bluetooth.

 

Specifikat e produktit:boks me bluetooth bli online dyqan taxi
 • Modeli: SLC-073
 • Versioni Bluetooth: V4.2
 • Distanca e Transmisionit: 10m
 • Fuqia e daljes: 4-3Wx1
 • S / N:> 85 db
 • Kapaciteti i baterisë: 1200mAh
 • Koha e karikimit: 2-4 orë

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mini boks me Bluetooth | Wireless Speaker SLC-073”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mini boks me Bluetooth bli online dyqan taxi

Mini boks me Bluetooth | Wireless Speaker SLC-073