Mini Altoparlant me wireless AWEI Y385 TWS

1,390 L

Ka stok

 • Versioni Bluetooth: V5.0
 • Bluetooth/TF, modaliteti USB/modaliteti TWS
 • Specifikimi i altoparlantit: 4Ω
 • Fuqia e altoparlanteve: 4 W
KODI: i239062 Kategori: ,

MINI ALTOPARLANT AWEI Y385

Mini altoparlant me lidhje wireless dhe Bluetooth, me transmetim te qendrueshem dhe tingull cilesor.

Suporton dy nderlidhje audio, per t’u lidhur dy altoparlante duke shijuar tingullin rrethues stereo 3D.

Bateria e integruar do tju mundesoje te luani vazhdimisht 5 deri ne 6 ore muzike pa nderprerje.

Specifikim:

 • Versioni Bluetooth: V5.0
 • Bluetooth/TF, modaliteti USB/modaliteti TWS
 • Specifikimi i altoparlantit: 4Ω
 • Fuqia e altoparlanteve: 4 W
 • Tensioni i karikimit: 5V-1A
 • Kapaciteti i baterise: 500 mah
 • Orari i punes: 5-6 ore
 • Koha e karikimit: rreth 1.5-2 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

altoporlant

Be the first to review “Mini Altoparlant me wireless AWEI Y385 TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

awei y385 speaker online ne dyqan taxi

Mini Altoparlant me wireless AWEI Y385 TWS