Mikser dore per embelsira GR-331 Grimen

Ka stok

  • Mikser dore
  • Modeli GR-331
  • Per embelsira
  • Me grepa metalike
KODI: e23702107 Kategori: ,

MIKSER DORE GR-331

Mikser dore i pershtatshem per rrahjen e vezeve, pergatitjes se brumit per embelsira etj. Perdorni mikserin ergonomik dhe te fuqishem, me peshe te lehte, per te rrahur me lehtesi vezet, per te rrahur kremin, per te perziere brumin etj.

E pajisur me dy grepa metalik prej celik inoksi, per rrahjen e brumit te embelsirave.

Rezistente ne perdorim dhe shume praktike, eshte pajisja e nevojshme per cdo kuzhine.

Specifika:

  • Mikser dore
  • Modeli GR-331
  • Per embelsira
  • Me grepa metalike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

mikser dore 450 watt online ne dyqan taxi

Mikser dore per embelsira GR-331 Grimen